Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jednotka č. 2 v Mariánském Údolí zprovozněna

23. 7. 2015

S potěšením a plní nadějí oznamujeme veřejnosti, že dne 20. 7. 2015 se stala nově rekonstruovaná jednotka č. 2 v Mariánském Údolí provozuschopnou.

j02_mu_2015_07_20_01.jpg

Veliký obdiv patří všem, kteří se na celé smysluplné činnosti podíleli a vynaložili nemalé úsilí k naplnění plánovaného cíle: vytvoření komorního domácího prostředí pro další seniory stižené Alzheimerovou chorobou a demencí. Celá rekonstrukce prostor pro klienty probíhala za pomoci stavební firmy Rekol s.r.o., díky níž se celý objekt podařilo zprovoznit za velmi krátkou dobu, což je značným pozitivem pro čekající potřebné.

j02_mu_2015_07_20_03.jpg

Garanci bude tak naše Volavka 2012 poskytovat již druhé jednotce v pořadí. Zřídila ji a povede paní Věra Růžková, která dosud působila ve Fakultní nemocnici Olomouc jako atestovaný specialistka v oboru lékařská genetika. Dále úspěšně absolvovala akreditovaný sanitární kurz, nezbytný k odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání pod odborným dohledem. V rámci přípravy fundovaného pečovatele rovněž absolvovala požadovanou praxi v naší centrální jednotce komorní domácí péče na Bouzově, během níž prokázala teoretické znalosti a praktické dovednosti v tomto oboru. Tím splnila všechny předpoklady k tomu, aby mohla poskytovat komorní domácí péči pod naší garancí.

j02_mu_2015_07_20_04.jpg

Volavka 2012 vybavila jednotku moderními polohovacími lůžky a dalšími kompenzačními pomůckami, získanými za pomoci Výboru dobré vůle -
Nadace Olgy Havlové.

j02_mu_2015_07_20_05.jpg

Naším přáním je, jako vždy, maximální spokojenost všech zainteresovaných. Přejeme tak paní Věře Růžkové i dalšímu pečujícímu personálu v jejich smysluplné práci pevné zdraví, spoustu energie a Božího požehnání.

Za celý tým Volavky 2012 Mgr. Lenka Vydrželová, DiS.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář