Jdi na obsah Jdi na menu
 


(67)Poděkování

19. 4. 2017

Milá Lenko a Zdeňku,

chtěly bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělou péči o naši babičku Margitu Štěpánkovou. Žila u Vás více než sedm let a víme, že to s ní nebylo jednoduché. Vy jste si nikdy nepostěžovali a vždy jste o ni s láskou a úsměvem pečovali. Bylo zřejmé, že babi Gitka, jak jste jí říkali, byla u Vás šťastná!

Děkujeme i Vašim synům za to, že se u ní vždy stavili, prohodili pár vlídných slov, pohladili ji a když jste potřebovali pomoct, s láskou a úsměvem o ni pečovali. Díky!

 

jeseniky---velikonoce-2017-132.jpg

 

V době, kdy babi vážně onemocněla a musela být hospitalizovaná v nemocnici, neváhali jste a pravidelně jste ji navštěvovali i rovněž v době návštěv v nemocnici jste o ni v rámci možností pečovali. V okamžiku, kdy si ji k sobě povolal pán Bůh, jste nám ještě pomohli s jejím posledním rozloučením. Velmi si toho vážíme a jsme Vám moc vděčné nejen za skvělou péči o maminku a babičku, ale i za to, že já i má dcera Kristýnka jsme mohly být klidné, že je o babi Gitku nádherně postaráno.

Ještě jednou díky, díky, objímáme...

Jana a Kristýnka Chalepli

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Lenka a Zdeněk Vydrželovi, 19. 4. 2017 17:36)

Milá Jani a Kristýnko,

my velmi děkujeme nejen za tato Vaše děkovná, vlídná a povzbudivá slova. Péče o Vaši maminku a babičku nám přinesla spolupráci se skvělou rodinou a posléze vzniklo vzájemné velké přátelství. Tím se naplnil náš cíl i poslání a to vše dává smysl této poskytované činnosti. Všestranná spokojenost je naší prioritou, o kterou se plnohodnotně snažíme.

Lenka a Zdeněk Vydrželovi